pubg mobile wall hack hilesi indir

PUBG Mobile gün geçtikçe oyuncu sayısını arttıran ve rekabet ortamını liglere göre ayırmayı başaran bir FPS oyunudur. Telefondan veya bilgisayar üzerinden emülatör yardımı ile oynanabilmektedir. Fakat yüksek liglere çıkmak ve birinci olabilmek dışarıdan göründüğü kadar kolay değildir. Bu yüzden PUBG Mobile hileleri ortaya çıkmıştır. Bunlardan en çok işinize yarayacak olanı ise PUBG Mobile Wall Hack hilesidir. PUBG Mobile Wall Hack Hilesi indir demekle olmuyor. Çünkü internet üzerinde birçok farklı kaynak bulunmakta olup her güncellemenin ardından eski hile programları işlevini kaybeder. 

pubg mobile wall hack hilesi
pubg mobile wall hack hilesi

Güncel PUBG Mobile Wall Hack Hilesi İndir 2019

pubg mobile wall hack hilesi indir
pubg mobile wall hack hilesi indir

PUBG Mobile Wall hack hilesi sayesinde duvarların içerisinden geçerek yakınınızdaki rakibi bile şaşırtabilirsiniz. Bu sayede rakibinizin elinden kolayca kaçarak ölümünüze engel olabilirsiniz. Oyunda belirli süre aralıkları ile güvenli oyun alanı sürekli daralmaktadır. Eğer daralan alanların dışında kalırsanız zehirli gaz size hasar vurmaya başlayacaktır. Bu yüzden belirli bir süre sonra gelen gaza ölebilirsiniz. PUBG Mobile Wall hack hilesi indirerek etraftaki düşmanları daha net görebilir ve buna göre hareket ederek alana bir daha hiç geç kalmazsınız. Bu sayede daha hızlı eşya toplayabilir ve rakiplerinizden zaman konusunda birkaç adım birden öne geçebilirsiniz. PUBG Mobile hileleri bazen oyunları zevkli hale getirebilmektedir. Rakiplerinizi çıldırtmak ve şaşırtmak eğer sizin de hoşunuza gidiyorsa PUBG Mobile Wall hack kullanabilirsiniz. Kullandığınız hileleri mümkün olduğunca rakibinize hile gibi hissettirmemeniz gerekiyor. Çünkü rakipleriniz sizi raporlayarak şikâyet edebilir. Bu yüzden oyun sunucularından süresi olarak uzaklaştırılabilirsiniz. Fakat kimseye belli etmezseniz rakiplerinizin elde edemediği başarıları elde ederek oyunu tamamen kendiniz için keyifli bir hale getirebilirsiniz.  

PUBG Mobile hileleri hakkında detaylı bilgileri sitemizden bularak güncelleme sonrası PUBG Mobile hile hakkında araştırma yapabilirsiniz. Bildiğiniz üzere PUBG Mobile oynarken ayak izleri harita üzerinde rakibiniz tarafından görülmektedir. Bir evin içerisinde rakibinizle kaldığınızda rakibinizin arkasına bir hayalet gibi dolanabilirsiniz. Fakat tabi ki bunu PUBG Mobile Wall hack hilesi sayesinde yapabilirsiniz. O sizin olduğunuz odaya koşarken siz onun geldiğini görerek bir anda karşısına veya arkasına çıkabilirsiniz. Eğer belli etmezseniz rakibiniz ne olduğunu anlamadan lobiye geri dönmek zorunda kalacaktır. Bu onu biraz sinirlendirse de size büyük bir keyif verecektir. 

“PUBG Mobile Wall Hack Hilesi İndir” için 27 yorum yapılmış.

  1. ÇOK GÜZEL HİLE ADAMLAR İÇİNDEN SANKİ SÖVÜYOR
    GÜLMEKTEN ÖLÜCEM NERDEYSE
    DAYANAMIYOM100 RP LİK ADAMLARI BİLE ÖLDÜREBİLİYORUM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir