PUBG Mobile skinleri yani silah, araç ve giyim kozmetikleri daha keyifli bir oyun tecrübesi yaşamanız için oyuna eklenmiştir. Bu sayede kendi teçhizatlarımızı özelleştirebilir ve oynarken göz zevkiniz sayesinde yaşadığınız keyfi arttırabilirsiniz. Fakat PUBG Mobile oyununda bu özelleştirmeler yalnızca kutu içerisinden çıkmakta olup kutular gerçek para ile açılıyor. Fakat birçok insan bir oyuna para harcamanın mantıksız olduğunu düşünür. PUBG Mobile skin hilesi sayesinde artık sizde silahlarda sevdiğiniz özelleştirmelerle oynayabilirsiniz. Fakat dikkat etmeniz gereken bir husus eski kodları ve hileleri kullanmamanız gerektiğidir. Sistemin koruma duvarı bunu otomatik olarak algılayarak sizi oyundan uzaklaştırabilir.

PUBG Mobile skin hilesi indirerek envanterinizi daha zengin bir hale getirebilirsiniz. Bir hile indirmek yerine sizin için ufak bir araştırma sonucunda bütün silahların skinlerine ait üretilen bir kod olduğunu öğrendik. Cheat Engine gibi programların yardımı sayesinde bu kodlara erişebilir ve değişiklik yapabilirsiniz. Bu değişiklikleri doğru noktalarda yaptığınıza emin olmanızda fayda var çünkü yaptığınız hatalı değişiklikler oyunu tamamen bozabilir ve bunun sonucunda ortaya bir risk çıkar. Ya oyunu tekrar baştan kurmak zorunda kalırsınız ya da oyundan otomatik olarak uzaklaştırılırsınız.

Bazı PUBG Mobile skin hileleri sadece o sırada başlattığınız oturuma özel olabiliyor. Bu yüzden kullandığınız hilelerin kalıcı olmama ihtimalini değerlendirmenizde fayda var. Fakat kalıcı olarak skin elde edebildiğiniz PUBG Mobile skin hileleri de internet üzerinden bulabileceğiniz kaynaklarda mevcut diyebiliriz. PUBG Mobile skin hilesi indirdiğiniz zaman sizden önce hileyi uygulayan birinin videosunu izleyin. Videonun yayınlandığı tarih son güncellemeden önce ise o hileyi kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. PUBG Mobile skin hilesi indirdikten sonra risklerden kurtulmak için sahte bir hesap açabilir ve önce o hesap üzerinde test edebilirsiniz. Bu sayede hesabınız sunuculardan uzaklaştırılsa dahi siz ana hesabınızla hala oyununuzu oynamaya devam edebilirsiniz. Fakat hesabınız herhangi bir uzaklaştırma almazsa muhtemelen ana hesabınızda da aktif etmek isteyeceğiniz PUBG Mobile skin hilesi oyundan uzaklaştırılmanıza sebep olmayacaktır. İnternet üzerinde bu tarz hilelere kafa yoran insanların paylaşımlarını takip etmenizi öneririz. Genelde onlar silah skinlerine ait kodları rahatlıkla bulabiliyor.

“PUBG Mobile Skin Hilesi İndir” için 26 yorum yapılmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir