PUBG Mobile Hile PC indir

PUBG Mobile severler herkese selamlarımızı sunarız. Güncel olarak ilk makalemizde sizlere PUBG Mobile PC hilesi sunmaktayız. PUBG Mobile Hile PC indir hakkında detayları sunalım. Hilemiz oyunun official emülatöründe çalışmakta olup diğer emülatörlerin hiçbirinde çalışmamaktadır. Güncel olarak piyasaya çıkmış ve hizmette sınır tanımayan, fix yememiş stabilize hileler arasında yer almakta olup ücretsiz olarak yayınlanmaktadır. Hilemizin genel anlamda kullanımı kolaydır. Kullanımdan önce bilmeniz gereken püf noktaları ve kullanım notları bulunmaktadır, bunlara hakim olmanız ve oyun içinde mutlaka profesyonel bir şekilde belli etmeden kullanmalısınız. Sonuçta kimse göz göre göre ban yemek istemez tabii ki biz de hilemizin adını ban attırana çıkartmak istemeyiz.

PUBG Mobile Emülatör Hile PC indir

PUBG Mobile bildiğimiz üzere son zamanlarda çıkan oyunlar arasında en popüleri diyebilirim. Hem PC hem de Mobil olmak üzere farklı platform destekleri sunan, profesyonel bir savaş oyunu diyebiliriz. Tabii bu oyunun da eğlencesini maksimum seviyeye çıkartmak için hile kullanımını da şart olarak görmekteyiz, hile kullanmayan dostlarımızın mutlaka ettikleri şikayetler arasında geçen şeyler var. Ya kardeşim nasıl hilecilerle baş edeceğiz tarzından mesajlar da alıyoruz. Hem anti hile hemde hile niyetine geçen bir yazılım ile sizlerin karşısındayız. PUBG Mobile hile indir sitesi olarak elimizden geleni yapacağız. Hilemizin genel kullanımı şu şekildedir;

  • Emülatörden önce hileyi aktif hale getirerek F12 tuşunu aktifleştirin.
  • Emülatörü açıp oyuna giriniz.
  • Oyun içerisinde lobide iken f12 ile gerekli ayarlamalarınızı yaparak oyunun keyfini çıkartabilirsiniz.

Genel özellikleri arasında en göze çarpanları ise PUBG Mobile Aimbot Hilesi ve PUBG Mobile Wall Hack Hilesi olmak üzere en büyük iki hileyi kapsar. Bunun dışında sınırsız mermi, sınırsız şarjör ve asla sekmeyen mermiler gibi özellikleri ve skin hilesi de bulunmaktadır. Silahlarınızın görümünü istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hiç vakit kaybetmeden indirme linklerine geçelim. PUBG Mobile Hile PC indir işlemi yapmaktasınız, aşağıdaki linklerden indirme işleminizi güvenli bir biçimde sağlayabilirsiniz. Lütfen yüklenmesini bekleyiniz.

“PUBG Mobile Hile PC indir” için 3 yorum yapılmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir